AuditPro , Monitoring, SAM, Správa licencí :: Microsoft SMS/SCCM Connector

Microsoft SMS/SCCM Connector

Pokud používáte pro správu koncových stanic Systems Management Server/ System Center Configuration Manager od firmy Microsoft, pak modul Microsoft SMS Connector vám z něj vytvoří i profesionální auditovací systém a dokonalé řešení pro centrální správu hardware i software v libovolně velké počítačové síti.

Prakticky okamžitě, bez náročné implementace a nutnosti instalovat další klienty tak lze získat profesionální systém, včetně aktualizované knihovny softwarových vzorů, evidence licencí, reportovacího nástroje, možností exportu do kancelářského balíku, automatizace navazujících operací jako jsou specifikačních listy, zpráva auditora, napojení na modul Evidence majetku, hierarchických reportů za jednotlivé lokality a podobně. Oba produkty se tak vhodně doplňují a umožňují získat maximum informací bez nutnosti zdvojovat sběr dat na počítačích.

Praxe několika velkých implementací ukázala, že celkový čas importu a vyhodnocení databáze při počtu cca 5000 počítačů se pohybuje v řádu desítek hodin. Jinými slovy výsledky softwarového auditu lze prezentovat v rámci jediného dne implementace.

Zpět
Copyright © FairNet Group CZ, spol. s r.o., EVici tvorba www stránek a e-Shopů, system UPgates
Mapa stránek | Obchodní podmínky